• Sprawdzian Kompetencji  Trzecioklasisty
          • Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

Nowa galeria Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty została dodana do albumu fotograficznego

13 maja 2021r. uczniowie klasy trzeciej, napisali Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty. Ten wyjątkowy test zewnętrzny, bada kluczowe umiejętności z zakresu wymagań, określonych w podstawie programowej dla klas 1-3. Składa się on z części: polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Nasi uczniowie, którzy tego dnia wyglądali niezwykle elegancko, dzielnie poradzili sobie z zadaniami. Po wakacjach zmierzą się z kolejnym wyzwaniem- rozpoczęciem drugiego etapu edukacyjnego. Nowe przedmioty, nowi nauczyciele i nowy system oceniania-to wszystko czeka ich już we wrześniu!

• Turniej

Nowa galeria Turniej została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 09.05.2021r. uczniowie naszej szkoły z rocznika 2013 i 2014 wzięli udział w turnieju kategorii Żak Mlodszy

( rok 2013 i mlodsi ). Drużyna w składzie: Miłosz Błaszczyk, Miłosz Chojnacki, Franciszek Kowalski, Fabian Kwiryng, Ignacy Wawrzyniak zaprezentowała sie bardzo dobrze, rozgrywajac pięć doskonałych spotkań. W tej grupie wiekowej wg wytycznych PZPN nie należy przeprowadzać klasyfikacji, dlatego nie podajemy wyników. Gracze UKS Rychnów w ostatnich miesiącach zrobili znaczące postępy w umiejetnosciach piłkarskich. Czekamy teraz na kolejne rozgrywki, które będą miały miejsce w sobotę 22.05.2021r. w Kaliszu.

• Święto Ziemi w przedszkolu

Nowa galeria Święto Ziemi w przedszkolu została dodana do albumu fotograficznego

22 kwietnia również obchodziliśmy Dzień Ziemi w naszym przedszkolu . Z okazji tego święta przedszkolaki miały okazję poznać jak wygląda pomniejszony model Ziemi czyli globus , przypomniały sobie także zasady segregowania śmieci oraz wykonały piękną pracę plastyczną .Przedszkolaki miały okazję porozmawiać dlaczego Ziemia jest smutna (zanieczyszczona) i co możemy zrobić aby ziemia była szczęśliwa czyli czysta bez zanieczyszczeń. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak otrzymał dyplom za udział w zajęciach o ekologii.

• Sezon na grzybki

Nowa galeria Sezon na grzybki została dodana do albumu fotograficznego

Niedawno w naszym przedszkolu otworzyliśmy sezon na grzybki. Co prawda głównie muchomorki, ale zawsze. Nasze prace powstały z wytłaczanek po jajkach. Malowaliśmy je w kolorach naturalnych: czerwone, zielone i żółte. Muchomory powstawały jak grzyby po deszczu. Na koniec z farby konturowej, przestrzennej zrobiliśmy kropki i gotowe!

• Święto Ziemi

Nowa galeria Święto Ziemi została dodana do albumu fotograficznego

22 kwietnia 2021 roku miał miejsce Dzień Ziemi. Z uwagi na zdalne nauczanie Samorząd naszej szkoły zaproponował stworzenie fotogalerii przedstawiającej piękno naszej planety. W akcji wzięło udział dziesięcioro uczniów, a także fotki przesłało troje nauczycieli. W galerii prezentujemy wybrane zdjęcia. Selekcji dokonał Samorząd Uczniowski, który jednocześnie zorganizował konkurs na najciekawsze zdjęcie. I miejsce zdobyła Weronika Tomczyk, II miejsce przypadło Ewie Kowalskiej, a III Zofii Wąsiewicz. Wyróżniony został także Patryk Ignaszak. Zwycięzcom gratulujemy i czekamy z nagrodami dla was. Dziękujemy także za pomoc opiekunowi samorządu Panu Tomaszowi Zdanowiczowi.

• Partnerzy

• {#1508} 1