• Kolejny monitor interaktywny

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Kolejny monitor interaktywny .

Pod koniec października 20r. nasza placówka wzbogaciła się o kolejny nowoczesny 75 calowy monitor interaktywny. Jest on bogato wyposażony i będzie służył nauczycielom oraz uczniom. Został zamontowany w sali nr 10, w której uczą się przede wszystkim uczniowie klasy III, jednakże będą z niego korzystać wszyscy, którzy będą się w tej sali uczyć.

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2020

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Edukacji Narodowej 2020.

Dzień Edukacji Narodowej 2020

14 października 20r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym pandemicznym czasie świętowaliśmy w zdecydowanie mniejszym gronie. W uroczystości na sali gimnastycznej brali udział tylko uczniowie klas 1-8 SP, nauczyciele, Ksiądz Proboszcz Przemysław Krzywański oraz Pani Ewa Prus – Wiceprezes Stowarzyszenia, a także przedstawiciele Rady Rodziców. Dzieci z oddziału przedszkolnego „0” oraz dzieci z przedszkola świętowały w swoich klasach z paniami wychowawczyniami.

• Druga klasa celebruje Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 pażdziernika klasa II naszej szkoły obchodziła wraz z wychowawcą panią Renatą Kościelak Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W związku z tym w tygodniu poprzedzającym to matematyczne święto na lekcjach matematyki odbywały się zabawy z tabliczką mnożenia.Uczniowie rozwiązywali łamigłówki,rebusy, grali w gry planszowe i nie tylko, utrwalając w ten spośób znajomość tabliczki mnożenia. Pani Renata przygotowała dla swoich uczniów wiele ciekawych zajęć w dniu 2 października, co będzie można zobaczyć w galerii zdjęć. Drugoklasiści w tym dniu bawili się wyśmienicie. Oprócz zabaw matematycznych mieli też możliwość sprawdzenia czy tabliczkę mnożenia zna nasz pan Dyrektor, pani sekretarka, pani matematyczka, pan polonista, panie z przedszkola czy pani sprzątaczka. Okazało się, że wszyscy dorośli doskonale znają tabliczkę mnożenia. Wszystkie odpowiedzi były bezbłędne, a dzieci szczęśliwe, że to one

• Zosia Szafrańska na podium

II miejsce naszej uczennicy w Konkursie Plastycznym "BEZPIECZNIE NA WSI -nie ryzykujesz gdy zwierzęta znasz i szanujesz.

Przypominamy, że z początkiem września uczennica naszej szkoły Zofia Szafrańska została nagrodzona, zajmując II miejsce w regionalnym etapie X Ogólnoposkiego Konkursu Plastycznego " BEZPIECZNIE NA WSI - nie ryzykujesz gdy zwierzęta znasz i szanujesz". Gratulujemy uczennicy talentu plastycznego.Warto nadmienić,że Zosia ma już kolekcję dyplomów ponieważ została nagrodzona również w IX edycji i VIII. Dziękujemy pani Renacie Kościelak, która prowadzi kołko plastyczne za pracę z naszymi artystami. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem w naszej szkole. Braliśmy udział we wszystkich edycjach. Z niecierpliwością czekamy na kolejną.

• Dzień Spadającego Liścia

Tak oto obchodziliśmy Dzień Spadającego Liścia, który przypada na 23 września. Te przepiękne prace wykonały najmłodsze dzieci z naszej szkoły uczęszczające na zajęcia kółka plastycznego czyli zerówkowicze, pierwszoklasiści i drugoklasiści. Brawa dla nich. Dziękujemy pani Renacie Kościelak za inspirację.

Jesień w parku

Jesień w pełni. Zatem nasze sześciolatki i pięciolatki z niewielką pomocą pani Małgorzaty Agaciak wykonały piękną makietę jesiennego parku. Do wykonania jej użyły liści, kasztanów, bibuły i rolek po papierze toaletowym. Była super zabawa. Dziękujemy pani Małgosi za super pomysł.

• Partnerzy

• {#1508} 1